Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Bezdotykový dávkovač dezinfekce bílý 1000ml DAV003

Bezdotykové dávkovače jsou skvělou volbou do firmy, kanceláře, ordinace či do domácnosti. Bezdotykové dávkovače na gel, mýdlo či pěnu zajistí spolehlivou, pravidelnou a pohodlnou hygienu rukou, která je pro efektivní prevenci šíření virů zásadní. Dávkovače dezinfekce fungují za pomoci automatického, bezdotykového senzoru. Gel, mýdlo či pěna jsou tak aplikovány bez přímého kontaktu rukou, a to v přiměřeném množství, čímž šetříte rozpočet i přírodu. Zařízení lze přišroubovat na zeď nebo přichytit na stojan.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Dávkovač zaručuje nejvyšší hygienu vašich rukou, díky snadnému bezdotykovému ovládání. Napájení bezkontaktního dávkovače je bateriové (4 ks baterií AA). Kvalitní alkalické baterie zvládnou napájet dávkovač nepřetržitě několik měsíců.

Dávkovač je primárně určen pro gelovou či mýdlovou náplň. Jako náplň lze použít i tekutou dezinfekci, u které ale tryska tvoří "proud" kapaliny místo "spreje", proto v případě náplně na tekutou dezinfekci doporučujeme dávkovač umístit na držák s odkapávačem.

Popis produktu:   

  • Objem nádoby: 1000 ml
  • Dávka: 1 ml - 1,5 ml
  • Rozměry: 10 x 15 x 25 cm
  • Hmotnost: 1 kg
  • Rychlost dávkování: 0,6 - 0,8 s
  • Typ náplně: Gel / mýdlo / pěna
  • Napájení: 4 ks AA baterie (až 20.000 dávek na jedny baterie)
  • Doplňování: dolévací vymývatelná nádržka
  • Umístění: nástěnný
  • Uzamykatelný přiloženým klíčkem


Balení obsahuje šroubky a samolepicí pásky s níž bezdotykový dávkovač dezinfekce na zeď připevníte snadno. Součástí balení jsou vyměnitelné pumpičky na různé typy náplní.

Baterie nejsou součástí balení.
 

Bezdotykové dávkovače nabízíme v provedení pro desinfekci nebo gel jako nástěnné, samostatně stojící nebo v kombinaci s našimi dalšími produkty


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Bezdotykový dávkovač dezinfekce bílý 1000ml DAV003"? Napište nám.