Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Slovník pojmů

Roll up banner

Roll up bannery jsou stojany u nichž je grafika (banner) navíjena do základny. Grafický motiv je tak chráněn proti mechanickému poškození, trasport i instalace jsou velmi snadné. Roll up bannery mají zpravidla hliníkou základnu, zadní napínací tyčku a pouzdro. Nejprodávanější šířky jsou 800, 850 a 1000 mm, výška dle modelu nejčastěji v rozmezí 2000 - 2130 mm.

V naší nabídce najdete také modely o šířce 1200,1500 nebo 2000 mm (Orient, Original, Mosquito) nebo o výšce až 3000 mm (Giant Mosquito).

Co se nabídky na trhu týče je opravdu velmi pestrá a kvalita nabízených stojanů velmi rozdílná. Setkáte se s roll up bannery, které přepadávají, kroutí se, nebo jsou vyrobeny v rámci úspor z velmi tenkého hliníkového plechu. To vede k ohýbání nožiček, promačkávání plchu a také skutečnosti že každý ze zakoupených stojanů bude mít truchu jiný sklon. Je na zákazníkovi, zda mu úspora stojí za případné problémy které se podle zákona schválnosti dostaví přesně v okamžiku, kdy je to nejméně vhodné. (Přepadávání banneru na schůzce s klientem, ohýbání zkřivené nožičky na veletrhu...)

V řadě stojanů které Vám nabízíme i ten nejlevnější model - Mosquito - splňuje nároky na dlouhodobý bezproblémový provoz.

 

Napínací (tension) banner

U napínacích bannerů není na rozdíl od roll up bannerů navíjena grafika do stojanu. U námi prodávaných stojanů Expo Lightning - šířky 800 a 1000 mm, výška 2000 mm, se banner před tansportem manuálně omotá kolem spodní lišty. Z tohoto důvodu je vhodné pro tisk grafiky použít odolnější materiál, například PVC banner Frontlit, čímž se omezí možnost mechanického poškození při transportu. Napnutí banneru dosáhnete pomocí zadní napínací (obvykle trojdílné) tyčky.

Jiným námi prodávanám napínacím bannerem je rám Pegas, který nybízí možnost prezentace větších formátů, obvykle 2 x 2 metry. Na banneru jsou ve spodní a horní části po celé délce našity tunýlky, kterýmu procházejí vodorovné tyčky. Napnutí banneru u tohoto stojanu docílíme vysunováním svislých teleskopiských tyček.

 

Pop up stěna

Pop up stěny se skládají z nůžkové hliníkové konstrukce, magnetických lišt a grafických pásů. Používají se nejčastěji jako fotostěny, prezentační místa při předváděcích akcích nebo pro prezentaci sponzorů a partnerů při nejrůznějších příležitostech.

Pop up stěny se vyznačují velmi kompaktním vzhledem. Přestože je grafika rozřezána do pásů širokých 673 mm je napojení pásů díky systému magnetických lišt téměř neznatelné a nepůsobí při prezentaci rušivě. Pop up stěna se vyznačuje také velmi rychlou stavbou. Rozložení konstrukce trvá opravdu několik vteřin. Na rozloženou stěnu připevníte magnetické lišty a na závěr zavěsíte pásy s grafikou. 

K pop up stěnám nabízíme plastové kufry s kolečky, protože váha kompletu stěny + grafiky může přesáhnout i 30 kg. Pro montáž stěny není zapotřebí zádné nářadí, v případě ukončení kampaně lze vytisknout jiný motiv a stěnu znovu využít.

Nejčastěji prodávané pop up stěny z našeho sortimentu jsou stěny Impact, kde je v cenově výhodné sestavě také přepravní plastový kufr, dva halohenové reflektory pro nasvícení stěny a lamino deska která udělá z přepravního kufru improvizovaný stolek.