Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

O nás

Naším heslem je:


... dovolte, abychom vás představili.

Toto krédo či výzvu berte jako nabídku spolupráce, jenž není omezena pouze na precizní a včasné zpracování zadaného úkolu, ale stává se dialogem partnerů se společným cílem - vytváření úspěšné reklamní strategie. Máme bohaté zkušenosti z řady oborů a proto dokážeme pracovat efektivně.

 

PREZENTAČNÍ SYSTÉMY - PRODEJ, PRONÁJEM, VLASTNÍ VÝROBA

Zaměřujeme se zejména na interiérové systémy pro vystavení plakátů, potištěných desek a bannerů. U řady prodávaných výrobků jsme navrhli vylepšení či úpravy, máme zkušenososti s používáním našich systémů v terénu. Zřídili v našem showroomu na Žižkově půjčovnu prezentačních systémů, která umožňuje našim zákazníkům minimalizovat náklady na jednorázové akce.

 

 

GRAFIKA, GRAFICKÁ TVORBA A TISK

V oblasti grafiky se naše práce neomezuje pouze na klasické DTP "disciplíny" jako je sazba propagačních tiskovin, příprava tisku a tisk, máme zkušenosti také s klasickou malbou a výzdobou interiérů. Tisk Vám nabízíme jak malonákladový digitální, tak ofsetový s běžnými dokončovacími pracemi (laminace, vazba, parciální lak, personifikace tiskovin). Velkoplošný tisk realizujeme zejména pro naše prezentační stojany. Patří sem zejména roll up bannery, PVC bannery pro interiérové i exteriérové systémy, tisk na textilní materiály (prezentační stěny a vlajky) atd.

 

V OBLASTI TISKU DÁLE NABÍZÍME:

  • Tisk samolepek včetně tvarového výseku
  • Tisk a polep magnetek na auta včetně tisku na reflexní samolepky
  • Tisk na samopropisovací archy, zejména záruční a montážní listy a pod
  • Tvarové frézování deskových materiálů (Forex, Stodur, nejčastěji do síly 5 mm)

 

 

PRODUKČNÍ ČINNOST

Zajišťujeme kompletní produkční činnost (tisk, záměčnické a truhlářské práce, konstrukční činnosti a pod). Nemusíte tedy hledat tiskárnu, která Vám vytiskne a sváže námi vysázený katalog, nebo firmu, která ušije vlajky do námi dodaných stojanů.

 

Nabízíme Vám své služby a věříme, že naše spolupráce bude úspěšná

 

Těšíme se na spolupráci

 

Za tým Dis Media

Milan Žaloudek, jednatel