Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Bezdotykové dávkovače dezinfekce

Nerezové stojany s dávkovačem pro tekutou dezinfekci pro osobní hygienu rukou jsou vhodné pro umístění do prodejen a provozoven, kde je vhodná či nezbytná osobní hygiena rukou vás a vašich zákazníků - aktuálně jako prevence proti šíření koronaviru. Toto bezdotykové řešení je vhodné jak pro supermarkety, hypermarkety, obchodní domy, hobby markety, prodejny, benzinové pumpy, tak pro veřejný sektor jako jsou nemocnice, školní prostory, úřady, domovy seniorů, magistráty, výstavní prostory, sportovní haly a pod. Stojany nabízíme s popisovým polem nebo bez něj a dále ve variantě pro plnění dezinfekčním roztokem nebo mýdlem/dezinfekčním gelem.

Stanardní doba výroby je 10 pracovních dní. Nástěnné dávkovače desinfekce máme aktuálně skladem, další závoz samostatně stojících stojanů naskladníme 4.6.2020

Samostatně nabízíme i prodej nástěnných dávkovačů dezinfekce, které lze též použít v kombinaci s jinými našimi stojany či dělícími stěnami z hliníkových profilů.

Bezkontaktní dávkovače desinfekce jsme dodali například těmto zákazníkům: Česká národní banka - Praha, Střední škola spojů a informatiky - Tábor, Gymnazium a střední odborná škola - Rokycany, Hudební nadšenci z.s. - Brno, Základní amatérská škola - Podomí, Škola v přírodě - Čestice, Mateřská škola zámecká - Rosice, Marian Beachwear Group CZ - Broumov, Obec Málkov, řada spoukromých lékařů a další.