Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Půjčovna výstavních systémů

Na stránce půjčovna výstavních systémů najdete základní přehled, který podle potřeby průběžně aktualizujeme. Součástí naší práce je také pomoci tápajícímu zákazníkovi vybrat vhodný stojan pro vystavení tiskových nebo deskových materiálů, rozhodně nás tedy neváhejte oslovit i v případě, že řešení mezi nabízenými stojany nenajdete. Velmi rychle Vám dáme zprávu, zda pro Vás máme řešení nebo nikoliv, abychom vzájemně neztráceli čas. Pro předběžnou kalkulaci pronájmu lze použít kalkulačku, kde u příslušného produktu vyberete variantu, vyplníte počet kusů, datum vyzvednutí a datum vrácení.

Nejkratší doba, za kterou Vám bude pronájem účtován, jsou tři dny (byť je možné vrátit zapůjčené zboží i dříve.) Toto je dáno amortizací pronajímaných stojanů. U některých outdoorových stojanů je minimální doba pronájmu delší (například Outdoor display Alu), je na to upozorněno v detailu produktu.

Do doby pronájmu se započítává i čas dopravy, tedy čas, kdy jsou fyzicky stojany mimo náš sklad a nemůžeme je pronajmout nikomu jinému.

 

Na budoucí spolupráci se těší Ing. Milan Žaloudek, jednatel Dis Media s.r.o.