Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Variant kvádr ze sítí 100x200 cm

Tato interiérová sestava je vytvořena ze čtyř chromovaných sítí o velikosti 100 x 200 cm. Výstavní stojan ze sítí poskytuje řadu možností pro aranžování. Na síť můžete pomocí "S" háčků zavěsit klip rám, lehčí desku (například Kappu), nebo aranžovat prostorové předměty (například dětské práce a výrobky). Najde proto uplatnění jak v prodejnách tak ve školách, domech dětí či školních družinách. Montáž stojanu je velmi jednoduchá. Pro spojení sítí mezi sebou se vždy použijí čtyři spojky - montáž pomocí imbusu

Popis produktu

Minimální doba pronájmu všech systémů v půjčovně jsou 3 dny
 

Využití: pouze v interiéru.

 


V případě nedodržení termínu vrácení pronajatých stojanů bude požadován doplatek za prodloužení pronájmu dle platného ceníku. Za den vrácení se počítá den fyzického předání nebo doručení stojanů pronajímateli. O víkendech pronajímat ani vracet stojany nelze.

Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie