Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Napínací rám Pegas

Pronájem rámu Pegas. Pegas je jednoduchý flexibilní, cenově zajímavý stojan pro zavěšování PVC nebo textilních bannerů různých velikostí, nejčastěji 2x2m. Konstrukce stojanu je předurčena pro interiérové využití ve výstavnictví, obchodech, kulturních a kongresových centrech apod.

Popis produktu

Napínací rám je určen výhradně do interiéru.

Příprava grafiky pro stojan Pegas - formát pro sazbu


Celková výška grafiky ze které se banner vyrobí je 2300 mm.

Doporučená maximální "čistá" velikost je 2000 x 2000 mm, podklady pro přípravu grafiky najdete v záložce "Ke stažení".


POZOR! 150 mm nahoře a 150 mm dole slouží na přehnutí a zavaření tunýlku, kterým budou protařeny horizontální tyčky. Věnujte pozornost této informaci. Menším tunýlkem nepůjde vodorovná tyčka protáhnout !


Transport stojanu Pegas

Stojan Pegas využívá dělené teleskopické tyčky, je tudíž po složení velmi malý a snadno přenositelný v praktické tašce, která je součástí dodávky. PVC banner doporučujeme přepravovat namotaný na návinu, zabrání se tak jeho pomačkání a přelámání.


Levnější alternativa banneru

Pokud chcete ušetřit za šití / svařování tunýlků a postačí Vám uchycení stahovacímu páskami k obvodovému rámu (banner s oky po obvodě) vychází tisk banneru s oky na 1.990.- Kč + DPH


Minimální doba pronájmu všech systémů v půjčovně jsou 3 dny

Prohlédněte si instruktážní video stavby napínacího stojanu.
 


V případě nedodržení termínu vrácení pronajatých stojanů bude požadován doplatek za prodloužení pronájmu dle platného ceníku. Za den vrácení se počítá den fyzického předání nebo doručení stojanů pronajímateli. O víkendech pronajímat ani vracet stojany nelze.

Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Videa