Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Banner stojan DUO

Banner stojan DUO je určen pro napnutí dvou bannerů o rozměrech 60 x 150 cm. Uchycení banneru na vodorovné příčky pomocí navařených tunýlků

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Příčky stojanu pro upevnění dvou bannerů jsou vyrobeny ze čtvercových hliníkových profilů 30 x 30 mm. Stojna je vysoká 1810 mm a je vyrobena z drážkovaného hliníkového profilu 40 x 40 mm. Hliníkové profily mají povrchovou úpravu matný elox. Základna je z masivního plechu 450 x 450 x 8 mm v povrchové úpravě šedý komaxit.

 

Banner typu Blockout lze potisknout oboustranně.

 

Nabízíme Vám možnost individuálních úprav.


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Banner stojan DUO"? Napište nám.