Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Monsoon - rám pro zavěšení plachty

Monsoon je rám ze čtvercových hliníkových profilů využitelný pro zavěšení plachty. Pomocí spojek je možné jednotlivé stojany mezi sebou napojovat a vytvořit tak delší bariéru pro rozdělení prostoru a zavěšení plachet s prezentací firem. Plachty jsou opatřeny oky a zavěšují se pomocí gumových úchytů, nebo je možnost vyvázání pomocí gumolana.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Konstrukce rámu je tvořena z tenkostěnných hliníkových profilů 25 x 25 mm.


Rozměr grafiky pro stojan šíře 3000 mm
Šířka: 2840 mm
Výška: 1090 mm

Rozměr grafiky pro stojan šíře 2500 mm
Šířka: 2340 mm
Výška: 840 mm


Níže uvedené varianty obsahují pouze cenu za stojan + pouzdro. V případě požadavku Vám rádi vytiskneme banner. Kontaktujte nás prosím pro cenovou kalkulaci.

Orientační ceny tisku plachty, Frontlit, oka pro zavěšení

  • 2840 x 1090 mm: 1.290,- Kč + DPH
  • 2340 x 840 mm: 950,- Kč + DPH


Podklady pro tisk:
PDF soubor ve CMYKu nebo Pantone uncoated, rozlišení rastrové grafiky alespoň 150 dpi při měřítku 1:1. Sazbu provádějte na výše uvedené formáty, bez tiskových a ořezových značek a bez spadu. Nabízíme též vytvoření grafického návrhu v hodinové sazbě 700,- Kč/hod. + DPH
 

Designové exteriérové stojany, stany, nafukovací poutače a brány, venkovní stolky


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Videa

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Monsoon - rám pro zavěšení plachty"? Napište nám.