Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Magnetická prezentační Pop-up stěna Impact

Magnetická prezentační pop up stěna Impact se skládá z hliníkové konstrukce, soustavy magnetických lišt a sadou vytištěných bannerů opatřených magnetickou páskou a závěsnou lištou. Dodáváme jak bez tisku, tak komplet s tiskem bannerů. Impact je levnější variantou k námi nabízené POP UP stěně Evolution Quick.V ceně dostanete komplet i s přepravním kufrem, dvěma halogenovými svítidly a lamino deskou, pomocí níž uděláte z přepravního kufru jednoduchý prezentační stolek.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Pop up stěna Impact se vyrábí pouze v prohnuté variantě a v modulech 3 x 3 nebo 3 x 4 pole.

Pokud potřebujete stěnu rovnou, nebo větší, objednávejte pop up Evolution, který vám můžeme vyrobit až do velikosti 6 polí na šířku a 5 polí na výšku. Tím získáte již opravdu výjimečnou výstavní stěnu o výšce úřes 3,7 metru. Málo kdo také ví že pop up stěny Quick Evolitiuon se dají mezi sebou propojovat a vytvářet tak velké výstavní expozice, které odvezete v několika kufrech.

 

Rozměry:

  • přední grafický pás: 2225mm (výška) X 673mm (šířka)
  • boční grafický pás: 2225mm (výška) X 673mm (šířka)
  • zadní grafický pás: 2225mm (výška) X 807 (šířka) - v níže uvedených kalkulacích je zahrnuta pouze přední stěna + "D" půloblouky z boku.

 

Sestava obsahuje:

  • hliníkovou konstrukci
  • plastový kufr s horní lamino deskou (imitace dřeva) - náhrada stolku
  • magnetické lišty+30m magnetické pásky na grafiku
  • 2x osvětlení

 

 

 


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Videa

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Magnetická prezentační Pop-up stěna Impact"? Napište nám.