Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Modulární výstavní stánek Mframe

Rámový systém pro stavbu veletržních stánků s bohatou variabilitou tvarů

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Jeden systém, mnoho výstavních aplikací. Mframe je modulární, mobilní kontsrukce pro stavbu stánků pro výstavy a veletrhy. Proč konkrétně Mframe? Je to jednoduché! Je to pohodlně sestavitený a snadno modifikovatelný stavebnicový systém. Konstrukce je založena na rámech a výměnných modulech. Konstrukční prvky v robustním systému Mframe jsou vyrobeny z hliníku, který jim dodává potřebnou pevnost a zároveň lehkost. Výplň modulů je vytištěna na PVC desce nebo textilním banneru. Na stánek lze zavěsit police, osvětlení, můžete využít působivé obloukové díly, nebo vytvořit přemostění vašeho stánku. Z konstrukčních rámů Mframe lze také vytvořit zázemí stánku pro uložení vyšich věcí. Rámová konstrukce výrazně šetří čas potřebný na stavbu stánku, montáž je jednoduchá a intuitivní.


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Modulární výstavní stánek Mframe"? Napište nám.