Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Stojan pro venkovní grafiku - Whirlwind

Oboustranný systém pro výměnnou grafiku formátu A1 vhodný jak do exteriéru, tak do interiéru. Grafika se upevňuje pod slídu pomocí systému zaklapávacích lišt. Velmi robustní konstrukce, základnu je možno naplnit cca 25 litry vody nebo písku pro zvýšení stability

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Rozměry stojanu:

  • Výška: 1165 mm
  • Šířka: 780 mm
  • Hloubka: 500 mm
  • Váha: 11 kg (prázdný)
  • 36 kg (naplněný vodou)
     

Rozměr grafiky
835 mm x 590 mm


Pozor, stojan nemá gumové tesnění, může dojít ke vniknutí vody pod zaklapávací lišty. Nehodí se proto do prostředí, kde by byl vystaven přímo dešti. Ideální je pro částečně kryté prostory, například benzínové pumpy.
 

Designové exteriérové stojany, stany, nafukovací poutače a brány, venkovní stolky


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Stojan pro venkovní grafiku - Whirlwind"? Napište nám.