Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Stojan pro PVC banner

Modulární stojan pro PVC nebo textilní banner je tvořen žebrovanými hliníkovými profily v povrchové úpravě matný elox. Stojan je často využíván jako fotostěna. Vodorovné příčky se nasunou do tunýlků v banneru a pomocí spojek připevní ke stojnám. Spodní příčku lze ve stojnách libovolně posouvat. Banner tak může být až na zem nebo od země odsazen.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Nabízíme Vám dvě výškové Varianty fotostěny:

 

Výška 1810 mm

Základní verze používá svislé profily o délce 1810 mm. a je určena pro bannery šířky 1000, 2000 nebo 3000 mm. Maximální viditelná výška je 1800 mm. V této podobě slouží spíše pro rozčlenění prostoru 

 

Výška 2300 mm

Ve variantě max můžete využít viditelnou výšku banneru až 2300 mmm, šířky jsou opět 1000, 2000, 3000 mm. Tato výška je ideální pro využití na fotostěnu. Pokud budete mít svislé profily dělené, lze sestavit tento stojan v poloviční výšce a využít ho při jiné instalaci jako zábranu.

 

Propojování do sestav - variabilní uspořádání

Stojany lze propojovat do sestav a vytvořit tak velmi jednoduše ekonomický  přezentační či výstavní stánek. Podle požadovaného tvaru stánku vám navrhneme vhodný profil pro svislé stojny (1-4 drážky). Svislé i vodorovné profily mohou být dělené pro jednodušší transport.


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Stojan pro PVC banner"? Napište nám.