Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Svítící prezentační sloup

Světelná věž Lumos vytvoří výrazný poutač který přitáhne pozornost k Vašemu výstavnímu stánku nebo recepci. Grafika je vhodná pro umístění loga a klíčového sloganu. Zásadní předností tohoto stojanu je snadná přenositelnost a jednoduchá montáž

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Věž Lumos MIDI  je vybavena elegantní matnou základnou, která zajistí naprostou stabilitu.
Zevnitř je věž nasvícena alternativně bílým LED páskem, nebo jako volitelné příslušenství lze objednat ve variantě RGB, která je v plnobarevném světelném provedení a můžete si zvolit až z 18 různých programů.

Prosvětlená věž Lumos je dodávána s transformátorem do sítě, nebo pro větší flexibilitu s dobíjecí baterií, v této variantě může být Lumos bez připojení v provozu až 10 hodin.

Ceny uvedené v jednotlivých variantách jsou včetně potisku a ochranné laminace


Charakteristika produktu:

  • Rozměry: základna 200 mm (š) x 1318 mm (v)
  • Váha konstrukce: 5 kg
  • Minimální nároky na prostor
  • Nepřehlédnutelný
  • Svítící prezentační plocha
  • Akumulátor nebo do sítě
  • S transportní taškou
  • Vyrobeno ve Velké Británii
     

Prosvětlené prezentační věže Lumos tvoří výrazné poutače, které přitahují pozornost k Vašemu výstavnímu stánku nebo recepci, s možností změny barvy pomocí dálkového ovládání


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Svítící prezentační sloup"? Napište nám.