Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Výstavní stojan Quatro board

Výstavní stojan Qatro board je vyroben z populárních konstrukčních hliníkových drážkovaných profilů. Výška stojanu je 1850 mm a slouží pro uchycení desky Palfoam šířky 1000 mm o síle 8 mm. Nabízíme též možnost osazení rámu dvěma plexiskly mezi které je možno vložit plakát.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Celý modulární systém je upravitelný podle potřeb zákazníka. Hliníkové rámy s deskou jsou připevněny ke stojnám pomocí krátkých profilů 30x30x100mm, a pro transport je možné je oddělit a přepravovat samostatně. Svislé profily mají drážky ve všech čtyřech stěnách, což umožní i jiný způsob napojování či rozšiřování sestavy. 

 

Dodací lhůta

Design stojanu je dílem našeho studia, stojan se vyrábí v České republice.

Tyto stojany standardně nevyrábíme na sklad, termín výroby se pohybuje v rozmězí 2-3 týdny od uhrazení zálohy.

Nářadí pro montáž: pokud není uvedeno jinak dodáváme jednu montážní sadu na každých 5 dodaných stojanů.


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Výstavní stojan Quatro board"? Napište nám.