Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Výstavní stojan s klip rámem a stolkem

Zakázkově vyráběný výstavní stojan vychází z koncepce populárních stojanů Poster Frame. Při vývoji jsme byli vedeni požadavkem na vytvoření kompaktního multifunkčního stojanu s integrovanou odkládací plochou. Na předsunutý stolek je možné umístit exponáty nebo informační materiály. Přestože je u této konstrukce počítáno s přistavením ke stěně, můžeme Vám vyrobit i stojan se dvěma klip rámy zády k sobě a dvěma stolky, který bude umístěn v prostoru.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Výstavní stojan s klip rámem a stolkem"? Napište nám.