Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Alkoholová dezinfekce na ruce a povrchy 5l

Složení podle receptury WHO. Použití je vhodné i pro dezinfekci povrchů. Přípravek účinně desinfikuje: bakterie, plísně, viry. Obsah: 5 l

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.


Dezinfekce rukou:

Přípravku použijte dostatečné množství (2 x 3 ml). Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10krát denně.

Dezinfekce povrchů:

Povrchy otírejte nebo aplikujte postřikem. Používejte neředěnou dezinfekci.
 


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Alkoholová dezinfekce na ruce a povrchy 5l"? Napište nám.