Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Cubic - stojan na noviny a katalogy

Kapacitní stojan pro uložení silnějších katalogů nebo novin nabízí pro vaše tiskoviny dvě police a dvě plochy vhodné pro firemní nebo reklamní polep.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Interiérový stojan na katalogy a noviny má výšku 1100 mm, šířku 330 mm a hloubku 325 mm. Používá se nejvíce pro tiskoviny formátu A4, nebo přeložené noviny. Rám je vyroben z eloxovaných hliníkových profilů, základna je ocelová.

 

Jako příslušenství je možno ke stojanu dokoupit tenkou akrylátovou čelní kapsu pro vložení letáku nebo ukázkového čísla.

 

 

Velmi praktické, cenově zajímavé stojany pro uložení letáků a katalogů, v různých formátech a designech. Pevné, skládací i otočné typy


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Cubic - stojan na noviny a katalogy"? Napište nám.