Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Nástěnný napínací rám Eco Frame

Exteriérová konstrukce pro uchycení banneru využívá originální Sign Ware systém. Obvodové hliníkové profily o průměru 50 mm jsou čtyřdrážkové s povrchovou úpravou elox. Uchycení banneru je možné pomocí gumolana, gumových smyček nebo stahovacích pásků. Pro připevnění gumolanem jsou dodávány úchyty, které se montují do zadní drážky a gumolano se tudíž nemusí omotávat přes kontsrukci.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Systém Eco-frame kombinuje čistý design s jednoduchým zpracováním a vysokou kvalitou použitých materiálů. Banner je jen vložen do rámu a vypleten do gumolana přes posuvné držáky osazené ze zadní strany rámu. Výsledkem je hladký a efektní vzhled každé reklamní aplikace.

 

 

Hlavní přednosti exteriérového rámu pro uchycení banneru

  • Rychlá a snadná montáž
  • Jednoduchá výměna reklamního banneru
  • Možnost realizace velkých formátů
  • Použití kvalitních komponentů
  • Staticky ověřeno

 

Díky stabilním stěnovým držákům je možné sestavovat velmi rozměrné formáty rámů a jednoduše se přizpůsobovat překážkám v ploše banneru jako jsou okna, dveře, vrata, parapety apod. Systém splňuje všechny konstrukční i stavební požadavky.

 

Pro představu o ceně uvádíme tři typové rozměry, v případě požadavků na jiný rozměr nám zašlete svoji poptávku. Ceny jsou uvedeny bez banneru, dopravy a montáže, která se odvíjí jak od místa, tak dostupnosti a případné nutnosti pronájmu vysokozdvižné plošiny.

 

Orientační cena za banner (zpevněné okraje, oka pro zavěšení je 400.- Kč/m2 + DPH)


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Nástěnný napínací rám Eco Frame"? Napište nám.