Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Nástěnný napínací systém Rail

Nástěnný napínací systém rail patří svou jednoduchou konstrukcí a důmyslným způsobem napínání, který umožňuje jednoduchou výměnu grafiky k oblíbeným interiérovým systémům. Nejčastěji nachází místo v obchodech, showroomech, výstavních a konferenčních prostorách a recepcích.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Tanto systém je určen výhradně pro interiérové použití.

 

Spodní a horní lišta jsou vyrobeny z plochého hliníkového dvojdrážkového profilu o průřezu 17 x 44 mm

nebo z dvoukanálového kruhového profilu o průměru 30 mm. Textilní banner má na horní a spodní straně ušitý tunýlek, kterým se protáhne kedrový prut o průměru 7 mm. Banner s tímto kedrem se následně zasune do drážky v profilu a utahováním šroubu v závěsech dochází k jeho postupnému napínání.

 

Na vyžádání Vám zašleme kalkulaci na individuální rozměr.


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Nástěnný napínací systém Rail"? Napište nám.