Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Plakátový stojan POSTER frame s bezdotykovým dávkovačem desinfekce

Pronájem - Plakátový stojan s jedním nebo dvěma zaklapávacími rámy, které je možné připevnit na výšku nebo na šířku za stejnou cenu ve velikostech A2 nebo A3 s bezdotykovým dávkovačem desinfekce. Stojan pro upevňování plakátů POSTER Frame najde využití v konferenčních a výstavních prostorách, kulturních centrech, hotelích, muzeích a pod. K tomuto stojanu je možné zapůjčit Plastové kapsy na letáky formátu DL (1/3 A4 na výšku).

Popis produktu

Stojan je určen pouze do interiéru.

Konstrukce plakátového stojanu Poster Frame umožňuje použití velikosti rámů A2 nebo A3, za stejnou cenu. Pronajímaný plakátový stojan lze doplnit i druhým klip rámem a vytvořit tak "oboustrannou" výstavní plochu. Svislá stojna je vyrobena z hliníkové slitiny profilu 40x40 mm. Povrchová úprava je matné přírodní eloxování. Horní hrana stojny je opatřena černou plastovou krytkou. Podstavec je z ocelového plechu o tloušťce 8 mm a rozměrech 450 x 450 mm, s povrchovou úpravou komaxit. 


Rozměry stojanu:

  • základna 450 x 450 x 8 mm
  • výška včetně základny: 1820 mm


Aranžování:

V případě, že máte větší množství drobnějších obrázků, lze je nalepit na čtvrtku, která se potom vloží pod krycí průhlednou fólii do rámu.


Dodávka a montáž:

  • stojan je dodáván v demontovaném stavu ( základna, spojovací materiál, stojna, kliprám )
  • pro montáž jsou zapotřebí imbusové klíče, které jsou součástí dodávky.


Minimální doba pronájmu všech systémů v půjčovně jsou 3 dny
 


V případě nedodržení termínu vrácení pronajatých stojanů bude požadován doplatek za prodloužení pronájmu dle platného ceníku. Za den vrácení se počítá den fyzického předání nebo doručení stojanů pronajímateli. O víkendech pronajímat ani vracet stojany nelze.

Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie