Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Dezinfekční roztok 300 ml

Dezinfekční roztok na ruce o objemu 300 ml s rozprašovačem. Obsahuje biocidní složku a rozprašovač. Rozprašovač zajistí kompletní rozprostření dezinfekčního roztoku.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Roztok je bezoplachový a má virudicní účinek. Dezinfekční roztok je s jemnou vůní citronové trávy. Nedoporučujeme používat na poraněnou kůži nebo při výskytu vážných kožních onemocněních. Obal uchovávejte těsně uzavřený a nevystavujte jej vysokým teplotám.

Popis produktu:

• na dezinfekci rukou
• komplexní ochrana proti bakteriím a virům
• parfémováno vůní citronové trávy
• snadná aplikace pomocí rozprašovače
• účinné látky, ethanol min. 75 %, peroxid vodíku 3 %
• složení - alkohol, voda, peroxid vodíku, glycerol, squalane


Značka CLINELY - kvalitní český výrobce

Dezinfekční roztok vyrobený České republice splňuje normu EN 14476 a je vyroben na základě receptury WHO. Roztok ničí bakterie, plísně i viry - Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a další.

 


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Dezinfekční roztok 300 ml"? Napište nám.