Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Variant s oboustranným zásuvným rámem

Prezentační stojany Variant využívají pro umístění plakátu oboustranný zásuvný rám. Plakát se do rámu zasunuje štěrbinou shora mezi průhlednou plastovou fólii a středovou plastovou výztuhu. Možnost oboustranného využití. Na vyžádání vyrobíme stojan pro zavěšení většího počtu rámů vedle sebe.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Představujeme Vám jednoduchý trubkový stojan s rámem pro zasunutí plakátu. Nejčastěji objednávané jsou samostatně stojící stojany s jedním rámem ve velikosti A1 nebo A0 (orientace na výšku). V případě zájmu není problém vyrobit sestavy, kde je několik stojanů propojeno do sebe, nebo kde je možné na jednu vodorovnou tyč navěsit více zásuvných rámů.

Použité ocelové trubky mají průměr 25 mm a povrchovou úpravu chrom. Pro napojení svislých a vodorovných trubek používáme "T spojky", montáž pomocí imbusu 6 mm. Zásuvné rámy s hliníkovým rámem mají pro zavěšení v krajích horního profilu očka, zavěšení na horní trubku pomocí S háčků a kroužků.


Snadná výměna motivu

Pokud nemáte plakát přímo v dané velikosti, ale potřebujete například vystavit několik menších fotografií, doporučujeme jejich nalepení nejprve na čtvrtku nebo karton příslušného formátu, který potom již snadno do rámu zasunete.


Rozměry:

  • Výška stojanu: 200 cm
  • Hloubka: 60 cm
  • Šířka - podle použitého zásuvného rámu


Dodací lhůta

Obvykle do 1 týdne od uhrazení zálohy
 


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Variant s oboustranným zásuvným rámem"? Napište nám.