Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Velký stojan na letáky Multipocket

Velmi praktický volněstojící velký stojan, který pojme až 24 brožur formátu A4. Integrovaný panel na logo umožňuje prezentovat název společnosti či jiný odkaz. Stojan je k dispozici v jednostranné i oboustranné variantě. Praktický stojan je snadno sestavitelný a doplnitelný o další police.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Stojan na letáky Multipocket je vyroben z kvalitního hliníku s elipsovým profilem. Stojan lze osadit čtyřmi nebo osmi kapsami, lze je tak využít jednostranně i oboustranně, maximální počet osmi kapes umožní vystavit až 24 brožur formátu A4, na 1 polici se vejdou celkem 3 brožury formátu A4. Konstrukce je odolná a stabilní.

Rozměry stojanu:

  • 740 x 1840 x 500 mm

Rozměry kovové kapsy:

  • 640 x 310 x 40 mm (3 x A4)

Rozměry desky pro logo:

  • 640 x 160 mm
     

Velmi praktické, cenově zajímavé stojany pro uložení letáků a katalogů, v různých formátech a designech. Pevné, skládací i otočné typy


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Velký stojan na letáky Multipocket"? Napište nám.